DUNLOP OBNOVUJE PARTNERSTVO S AUSTRALIAN OPEN NA ĎALŠÍCH 5 ROKOV
Posted by      10/14/2023 12:04:23    Comments 0
DUNLOP OBNOVUJE PARTNERSTVO S AUSTRALIAN OPEN NA ĎALŠÍCH 5 ROKOV

Dunlop a Australian Open s radosťou oznamujú obnovenie svojej úspešnej spolupráce na ďalších päť rokov (2024 - 2028). Dunlop zostane oficiálnou loptičkou Australian Open, austrálskeho letného tenisu a Tenisového Austrálska počas nasledujúcich piatich rokov, poskytujúc hráčom a fanúšikom po celom svete spoľahlivé, vysokokvalitné a vysokovýkonnostné tenisové loptičky. Oficiálna austrálska otváracia loptička Dunlop využíva najkvalitnejšiu prírodnú gumu, spojenú so tajným receptom Dunlop na komponenty a prvotriednym tkaným plátnom, aby vytvorila ultra-spoľahlivú loptičku pre hru na vysokú úroveň výkonu.

V priebehu osláv obnovenia partnerstva s Australian Open má spoločnosť Dunlop aj dôvod na oslavu - v roku 2023 oslavuje svoje 100. výročie. Oslavy stého výročia odštartovali na Australian Open rôznymi aktivačnými udalosťami pre fanúšikov na mieste, vrátaneDunlop100 Ball Pit a Dunlop100 Ball Cave.

Ako súčasť osláv 100 rokov Dunlop na Australian Open 2023, bude vydaná aj zlatá digitálna loptička Dunlop100 Golden Ball NFT ako súčasť AO 2023 ArtBall NFT kolekcie. Táto jedinečná AO ArtBall bude mať logo Dunlop100, unikátnu zlatú farbu a digitálny podpis od Roda Lavera. Šťastný majiteľ Dunlop100 Golden Ball bude mať aj výhody v podobe vstupeniek na AO, fotky s majstrovskými pohármi na AO a produktov od Dunlop.

Craig Tiley, riaditeľ austrálskeho otvoreného šampionátu, komentoval:

"Teší nás, že sme mohli obnoviť partnerstvo s Dunlop na ďalších päť rokov. Dunlop a Tenisové Austrálie majú hlboký záväzok voči inováciám a kvalite, a tešíme sa na trvalú spoluprácu pri podpore tenisu v celej Austrálii na všetkých úrovniach. Dunlop je neodmysliteľným a oddaným členom tenisovej rodiny a stále prispieva k úspechu našeho skvelého športu."

Pan Satoru Yamamoto, prezident a generálny riaditeľ, zástupca riaditeľa spoločnosti SRI, uviedol:

"Som veľmi šťastný, že môžem oznámiť päťročnú obnovu zmluvy s Australian Open. Dunlop oslavuje svoje 100. výročie v roku 2023, a je veľkou česťou môcť oznámiť túto správu v takom historickom a významnom roku pre Dunlop.

"Počas posledných piatich rokov, od našej prvej zmluvy s Australian Open v roku 2019, sa Dunlop venuje výskumu a vývoju a počúvaniu spätných väzieb hráčov, aby zabezpečil to najlepšie pre Australian Open a tenisový šport, ktorý nám všetkým prináša radosť. S oslavou 100 rokov Dunlop dúfame, že môžeme zrýchliť naše spoločné iniciatívy a pokračovať v raste našej skvelej spolupráce ešte viac."

Leave a Reply

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website